השתלת שיניים

הרפואה האסתטית חודרת גם לרפואת השיניים : מגמת האסתטיקה ברפואת שיניים מתבטאת בניסיון לחקות בדייקנות את מראה השיניים הטבעיות והבריאות, הן בצבע, הן בצורה והן בהתאמה המושלמת לפה. באמצעות הפיתוח החדש של הכתרים וגשרים ללא מתכת, גם מי שנאלץ לעבור טיפולי שיחזור שיניים, יכול לחייך חיוך רחב ולחשוף חניכיים בריאות ושיניים בעלות מראה טבעי. מערכת לאבה החדשה שנכנסה לאחרונה לשימוש בישראל לאחר בנוסתה בהצלחה בארה"ב ואירופה, מצליחה לחקות את הטבע וליצור מראה שיניים בריא וטבעי. המערכת פותחה והחברה אף רשמה פטנט על החומר בו משתמשים במערכת זו – זירקוניה מחוזקת- שהינו בהיר וחזק במיוחד, אחת הבעיות הבולטות של הכתרים על בסיס מתכת היא שלאחר מס' שנים, כאשר מתרחשת נסיגת חניכיים, נגלה הצבע המתכתי השחור, וכתרי המתכת יוצרים קורוזיה, המשחירה את החניכיים. לעומת זאת, הכתרים החדשניים שבסיסם עשוי מזרקוניה בגוון השן הטבעית ומצופה בחרסינה, מחקים בדייקנות את צבע השן הטבעית ושקיפותה. בנוסף, לראשונה בכתרי לאבה נעשה שימוש במערכת ממוחשבת אשר מסייעת לטכנאי השיניים לעצב את בסיס הכתר או הגשר, בדיוק והתאמה מושלמת !!

כתרי וגשרי הלאבה מהווים את הפתרון לחיך מושלם:
אסתטי במיוחד – למראה טבעי.
קו חניכיים נשאר אסתטי עם השנים, מתאים לשיניים אחוריות וקדמיות.
אין רגישות לחום וקור בשעת אכילה ושתיה ויחד עם זאת החומר חזק ועמיד ויכול לשאת את כוחות הלעיסה של הפה.

השתלות שיניים:
איבוד שיניים יכול להיות בעל השפעה מרחיקת לכת על בריאות השיניים והמראה האישי שלך. כאשר מאבדים שן אחת או יותר, השיניים הנותרות יכולות לנוע ממקומן.דבר זה עשוי להוביל לשינוי במנשך, לאיבוד שיניים נוספות, לריקבון ולמחלת חניכיים.

שתלים ברפואת שיניים, הם בעצם תחליף מלאכותי לשורשי השיניים עשוי ממתכת. הם בדר"כ בעלי צורת בורג ועשויים ממתכת טיטיטניום, ומוחדרים אל הלסת על מנת לחבר אליהם שיניים מלאכותיות. השתלים היוו פריצת דרך טיפולית ששינתה את פני עולם רפואת השיניים, ומעטים הם המטופלים אשר לא יכולים ליהנות מהם.

באם חסרות לך שיניים, מאחת ועד כולן, יש לדון לגופו של עניין עם הרופא המטפל, כולל היתרונות והחסרונות הספציפיים למקרה שלך. ישנם מצבים סבוכים שמעלים קשיים בפני הרופא-מנתח והרופא המשקם, והמטופל צריך להיות שותף למערכת קבלת ההחלטות אם לבצע או לא לבצע השתלות. ההצלחה של הטיפול בהשתלות מתחילה באבחון נכון ומבחירת אפשרויות הטיפול השונות. כמו בכל ניתוח רפואי, קיימים סיכונים וסיבוכים גם בהשתלות שיש לקחת בחשבון לפני התהליך. אמנם, למזלנו, הסיכונים והסיבוכים נדירים, אך על הרופא והמטופל להיות מודע אליהם.

אם החלטת לשקול אפשרות של השתלות שיניים, תיבדק/י על ידי הרופא המשקם והמנתח. השתלים מהווים בעצם את "יסודות" הטיפול השיקומי, ולכן חשוב כי הרופא המשקם יהיה מעורב בכל השלבים השיקומיים. ויבדוק את העדפותייך והאם הן ניתנות לביצוע ע"י בדיקת הממצאים הקליניים והרנטגניים שבפיך. רק לאחר שיבחרו אמצעי השיקום הסופי ניתן להמשיך בטיפול ההשתלות – "סוף מעשה במחשבה תחילה".

הניתוח מתבצע במרפאה בתנאים סטריליים ובניגוד לדעה הרווחת, תופעות הלוואי אחרי השתלה אינן קשות. בדרך כלל התופעות מינימליות ביותר!! יתכן ויש מעט נפיחות ומעט כאב. הנפיחות חולפת בדרך כלל אחרי 3 ימים.

תקופת הקליטה של השתלים : שלב זה אורך כ-3 עד 6 חודשים, ולפעמים אף יותר מעת ההשתלה. בתקופה זו יש לבוא לביקורות בלבד אצל הרופא על מנת לוודא כי שלב זה מתנהל באופן תקין.

אנו ממליצים להגיע למרפאתנו "רוזמדיקס" בה תוכל/י לקבל את כל האינפורמציה הדרושה לך, ולסיכום השתלים הם האלטרנטיבה המצויינת לשיניים חסרות וההצלחה היא באחוזים גבוהים ביותר ותוכלו להנות משיניים בריאות ויפות!!!

ALL ON FOUR

שיניים קבועות במקום תותבות – ביום אחד!!!

מהפכה טכנולוגית בתחום ההשתלות הדנטליות מקצרת את משך הטיפול וחוסכת ניתוחים מסובכים כמו השתלת עצם והרמת סינוס.

מהיום, גם בארץ יש פתרון קצר ויעיל לאנשים שאיבדו את שיניהם, עוברים משיניים תותבות לשיניים קבועות ביום טיפולים אחד עם מינימום ניתוחים ומקסימום איכות חיים. שיטה זו מיושמת מזה כ- 10 שנים במרכזים מובילים בעולם להשתלות דנטליות, מבוססת על טכנולוגיה המאפשרת החדרת 4 שתלים מיוחדים ושיטה זו מקנה יציבות מיידית ומוחלטת לשתלים מיד עם החדרתם לעצם, והם מהווים בסיס להתקנת כל השיניים הקבועות ביום הניתוח.שיטה זו משלבת טכנולוגיה רפואית מתקדמת בתחום האסתטיקה והתוצאות הם ברמה הגבוהה ביותר.

צור קשר

פרטי קשר נוספים


dr-zion@bezeqint.net

מרכז רפואי רוזמדיקס:

מרפאת שיניים:


צוות מרפאת השיניים

דר' ציון בר חנן
המנהל הרפואי של רוז מדיקס

בעל ניסיון רב בטיפולי שיניים, בהשתלות ובשיקום הפה, ברפואת שיניים כללית ורפואת שיניים משולבת בלייזר. חבר פעיל באיגוד המשתילים האמריקאי IOCI והגרמני DGZI ובאיגוד הלייזר העולמי ה- ALD. שימש כמנכ"ל כנסים 2000 האחראית על הדרכת צוותים רפואיים למצויינות ברפואת שיניים. הקים את מחלקת רפואת השיניים ברוז מדיקס בשנת 1989 ובעל ניסיון ומיומנות רבה, אשר לצידו עובד צוות מקצועי, מסור ומיומן.

דר' משה צוקרמן
רופא שיניים

רופא שיניים בוגר הדסה ירושלים. שירת כרופא שיניים צבאי כ- 5 שנים. רופא כללי ובעל ניסיון רב בטיפולי שורש. דר' צוקרמן משתמש במספר עזרים וטכנולוגיות לקבלת טיפולים ברמה גבוהה ביותר, בין השאר: צילום רנטגן ממוחשב, מערכות אופטיות להגדלה ותאורה, מכשירים דיגיטליים למדידה, טיפולי שורש באמצעות עזרים ממונעים מיכשור בטכנולוגיית ניקל טיטניום ובנוסף, שימוש במכשיר לייזר המבטיח חיטוי מקסימלי של הרקמות הרכות והשיניים ומפחית למינימום את הכאב.

דר' מוניקה הפטל
רופאת חניכיים

ד״ר הפטל הינה בוגרת ביה״ס לרפואת שיניים באוניברסיטת C.E.S במדז׳ין שבקולומביה. סיימה בהצטיינות את לימודי רפואת השיניים. התמחתה בפריודונטיה אצל ד״ר אלחנדרו בוטרו, ובהמשך עברה השתלמויות ב Boston University וב UCLA. כמו כן היא ממשיכה להתעדכן בקורסים ובכנסים בכל העולם. ד״ר הפטל חברה באיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסוינתגרציה, באקדמיה האמריקאית של פריודונטיה, בפדרציה האירופית של פריודונטיה.

"אני מאמינה שהצלחת הטיפול תלויה גם ברגישות והיחס האישי של המטפל כלפי המטופל"

דר' מיכאל לוצקר
רופא שיניים

עוסק בתחום האורטודנטיה - יישור שיניים לילדים ומבוגרים.

דר' יונתן בר- חנן
רופא שיניים

סיים את לימודיו בשנת 2014 בהצטיינות עם תעודת מצטיין דקאן.

דינה
מזכירה רפואית

ליליה מייס
מזכירה רפואית

צוות השינניות

השיננית עוסקת בהיגיינת הפה ובטיפול מונע, מבצעת ניקוי עמוק, בדיקת כיסים לחניכיים, מסירה אבנית וכתמים קשים מעל ומתחת לחניכיים, מסייעת במניעת עששת ובאמצעות הדרכה אישית נכונה מסייעת בהקניית הרגלים נכונים לשמירה יומיומית על בריאות הפה והשיניים.

שינניות מוסמכות : קארינה פפיאן , טניה רבינוביץ', בעלות ניסיון רב, אורך הטיפול כ-45 דקות, כולל מברשת שיניים במתנה בסיום כל טיפול, טיפול השיננית מבוצע ללא הרדמה וללא כאבים.

קארינה פפיאן
שיננית

טניה רבינוביץ'
שיננית